Node Detail View (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Name
id: Nama

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: List View
id: Daftar Tampilan

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
