Node Detail View (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Name
kk: Аты

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Roles
kk: Рөлдер

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
