Node Detail View (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
