Node Detail View (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: List View
kn: ಪಟ್ಟಿ ನೋಟ
