Node Detail View (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Name
ku: ناو

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
