Node Detail View (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Roles
lt: Rolės

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: View
lt: Peržiūrėti
