Node Detail View (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Name
lv: Nosaukums

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Roles
lv: Lomas

en: List View
lv: Saraksta Skats

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
