Node Detail View (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Name
mn: Нэр

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Roles
mn: Үүргүүд
