Node Detail View (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Name
mr: नाव

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
