Node Detail View (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: unknown
nl: onbekend

en: Name
nl: Naam

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Roles
nl: Rollen

en: List View
nl: Lijst-View

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
