Node Detail View (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Name
pt: Nome

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: List View
pt: Visualização em lista

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
