Node Detail View (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: unknown
sk: neznáme

en: Name
sk: Názov

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: List View
sk: Zoznam View

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
