Node Detail View (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Name
sl: Ime

en: Roles
sl: Vloge

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
