Node Detail View (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Name
sq: Emri

en: Roles
sq: Rolet

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
