Node Detail View (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: unknown
sv: okänd

en: Name
sv: Namn

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Roles
sv: Roller

en: List View
sv: Listvy

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
