Node Detail View (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: Name
ta: பெயர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
