Node Detail View (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Name
tr: İsim

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Roles
tr: Roller

en: List View
tr: Liste görünümü

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: View
tr: Gör
