Node Detail View (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Name
az: Ad

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
