Node Detail View (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: unknown
hi: अज्ञात

en: Name
hi: नाम

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Roles
hi: भूमिका

en: List View
hi: सूची द्रश्य
