Node Detail View (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Title
no: Tittel

en: unknown
no: ukjent

en: Name
no: Navn

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Roles
no: Roller

en: List View
no: Listevisning

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.
