Node Detail View (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: unknown
oc: desconegut

en: Name
oc: Nom

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
