Node Detail View (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: unknown
ro: necunoscut

en: Name
ro: Nume

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: List View
ro: Vizualizare tip listă

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
