Node Detail View (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: unknown
ru: неизвестный

en: Name
ru: Название

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Roles
ru: Роли

en: List View
ru: Список

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: View
ru: Просмотр
