Node Detail View (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: unknown
te: తెలియని

en: Name
te: పేరు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Roles
te: పాత్రలు
