Node Detail View (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: unknown
uk: невідомо

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User ID
uk: ID користувача

en: Roles
uk: Ролі

en: List View
uk: Списком

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: View
uk: Перегляд
