Node Detail View (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Name
ur: نام

en: Roles
ur: رولز

en: List View
ur: فہرست دیکھیں
