Node Display Fields (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Default
az: Susmaya görə

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Comment count
az: Şərh sayı
