Node Display Fields (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: No title
hu: Nincs cím

en: Comment count
hu: Hozzászólások száma

en: Nothing
hu: Semmi
