Node Display Fields (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Comment count
ug: ئىنكاس قېتىمى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
