Node Display Fields (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Default
ar: الافتراضي

en: Format
ar: التنسيق

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: No title
ar: لا يوجد عنوان

en: Comment count
ar: عدد التعليقات

en: Link to
ar: رابط ل

en: Nothing
ar: لا شيء
