Node Display Fields (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Date format
bs: Format datuma

en: Profile
bs: Profil

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: No title
bs: Bez naslova

en: Comment count
bs: Broj komentara
