Node Display Fields (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Date format
ca: Format de la data

en: Profile
ca: Perfil

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: No title
ca: Sense títol

en: Comment count
ca: Comptador de comentaris

en: Pager type
ca: Tipus de paginador

en: Nothing
ca: Res
