Node Display Fields (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Format
cy: Fformat

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Profile
cy: Proffil

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: Updated date
cy: Dyddiad wedi ei ddiweddaru

en: No title
cy: Dim pennawd

en: Comment count
cy: Cyfrifiad sylw

en: Mini
cy: Bychan
