Node Display Fields (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់

en: Nothing
km: មិន​មាន
