Node Display Fields (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо
