Node Display Fields (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Format
my: ပုံစံ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
