Node Display Fields (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Default
oc: Per defaut

en: Date format
oc: Format de data

en: Profile
oc: Perfil

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: No title
oc: Sans títol

en: Comment count
oc: Nombre de comentaris

en: Nothing
oc: Res
