Node Display Fields (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Default
os: Æнæивд

en: Format
os: Формат
