Node Display Fields (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Default
pt: Por defeito

en: Format
pt: Formato

en: Date format
pt: Formato de data

en: Profile
pt: Perfil

en: Created date
pt: Data de criação

en: Updated date
pt: Data de atualização

en: No title
pt: Sem título

en: Comment count
pt: Número de comentários

en: Pager type
pt: Tipo de paginador

en: Nothing
pt: Nada
