Node Display Fields (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Profile
sk: Profil

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: No title
sk: Bez nadpisu

en: Comment count
sk: Počet komentátov

en: Pager type
sk: Typ stránkovania

en: Nothing
sk: Nič
