Node Display Fields (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Comment count
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య
