Node Display Fields (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Profile
bn: প্রোফাইল
