Node Display Fields (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Author
de: Autor

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Default
de: Standard

en: Date format
de: Datumsformat

en: Profile
de: Profil

en: Created date
de: Erstellungsdatum

en: Updated date
de: Aktualisierungszeitpunkt

en: No title
de: Kein Titel

en: Comment count
de: Anzahl an Kommentaren

en: Link to
de: Verlinken auf

en: Pager type
de: Pager-Typ

en: Nothing
de: Nichts
