Node Display Fields (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Format
gl: Formato

en: Date format
gl: Formato de data

en: Profile
gl: Perfil

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: No title
gl: Sen título

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios

en: Nothing
gl: Nada
