Node Display Fields (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Profile
hr: Profil

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: Nothing
hr: Ništa
