Node Display Fields (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Profile
jv: Profil

en: Comment count
jv: Jumlah komèntar

en: Nothing
jv: Ora ana
