Node Display Fields (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Format
ka: ფორმატი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Nothing
ka: არაფერი
