Node Display Fields (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Comment count
ku: ژمارەی بۆچوونەکان

en: Nothing
ku: هیچ
