Node Display Fields (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: Format
nl: Opmaak

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Profile
nl: Profiel

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: No title
nl: Geen titel

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: Link to
nl: Link naar

en: Pager type
nl: Pagineringstype

en: Nothing
nl: Niets
