Node Display Fields (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: Date format
pl: Format daty

en: Profile
pl: Profil

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: No title
pl: Brak tytułu

en: Comment count
pl: Liczba komentarzy

en: Pager type
pl: Typ stronicowania

en: Nothing
pl: Niczego
